BioBizz Light-Mix, 20l

Lehká organická zemina BioBizz Light-Mix, 20L. Předhnojený substrát na první týden.

Koupit

159 CZK
včetně DPH

Kód: 100101-a

Mírně předhnojená kvalitní zemina Biobizz je vhodná pro všechny, kteří si chtějí plně regulovat výživu svých rostlin pomocí tekutých organických hnojiv. Je vhodný pro malé i větší rostliny. Light-Mix zvládne přijmout i velkou dávku hnojiv bez rizika přesycení.¨

BioBizz LIGHT-MIX je mimořádný půdní substrát pro indoor použití. Ideální pro každého, kdo chce od samého začátku kontrolovat růst svých rostlin pomocí tekutých hnojiv.

Tato půdní směs je vhodná téměř pro všechny rostliny - dokonce i pro ty, kteří mají zvýšenou potřebu živin. Sypká konzistence tohoto pěstebního média a jeho lehké předhnojení snižuje riziko přehnojení pěstebního média a vyčerpání všech živin. Lehké předhnojení půdy zaručilo rychlou tvorbu kořenů, a tedy i rychlý růst. BioBizz LightMix je proto vhodný pro řízky nebo sazenice.

Přidání perlitu zvyšuje úložnou kapacitu rostoucího média. BioBizz LightMix je navržen tak, aby poskytoval optimální drenáž, a je proto vhodný pro použití se samozavlažovacími systémy

Organický substrát BioBizz Light-Mix podporuje díky své struktuře a složení půdní život, rychlý rozvoj kořenů a dynamický růst celé rostliny. Perfektně poslouží rostlinám pěstovaným v květináčích, truhlících nebo kontejnerech.

Složení BioBizz Light-Mix¨

  • Rašelina
  • Perlit
  • Přidané minerály: Fe, Mn, Zn, B, Cu, Mo, Co, Se

Hodnoty EC = 1,2 a substrát je mírně kyselý o pH = 6,2

NPK: 133 - 201 - 365 (mg/l)