Atami ATA NRG Booster Package, 750ml

Atami ATA NRG Booster Package, 750ml

Balíček organických produktů Atami ATA NRG Booster Pack obsahuje všechny boostry značky Atami v 100% biokvalitě

Koupit

1 199 CZK
včetně DPH

Kód: GUASC-5

250 ml Root-C - 250 ml Flower-C - 250 ml Bio-Bloombastic

Značka Atami je známá svými velice kvalitními stimulátory, které jsou mimo jiné velmi oblíbené díky své vysoké koncentraci a vysoké kvalitě. Na počest 15. narozenin společnosti a zároveň s uvedením několika nových stimulátorů na trh jsme se rozhodli uvést speciální balení nových stimulátorů samozřejmě společně s dobře známými boostery.

  •  Takto můžete snadno vyzkoušet produkt Root-C, který se odlišuje právě vysokým poměrem NPK v 100% organické kvalitě, které napomáhá obrovskému rozvoji kořenů.
  •  Pomocí Bio Bloombastic s trochou přidaných biominerálů dosáhneme konečného výsledku s typickou organickou chutí.
  • Flower-C je ideální výrobek pro konečnou fázi pěstování, který v sobě obsahuje vyvážený poměr PK.

Krátce řečeno, kompletní balení s všemi aditivy vhodnými na veškeré fáze během pěstování, s kterými vypěstujete silné a zdravé rostliny a výborný konečný výsledek. Dostaňte co nejvíce z vaší rosliny a to za velmi výhodnou cenu s novými booster baleními od Atami. Tak, jak jste zvyklí, jsou k dostání pro všechna pěstební média, samozřejmě s pěstebními schématy a samozřejmě jsou kombinovatelné se všemi již na trhu existujícími základními hnojivy.

Dávkování: /viz dokumenty

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.