Plagron Start Up, 250ml

Základní živiny spojené s univerzálními doplňky, to je Plagron Start Up, 250 ml. Podporuje tvorbu kořenového systému, posiluje rostlinu, stimuluje růst.

Koupit

559 CZK
včetně DPH

Kód: A30134

Nejmenší Plagron Start Up zásobuje mladé rostliny živinami a důležitými ingrediencemi v náročných prvních týdnech růstu. Toto kombinované hnojivo dokonale simuluje použití tří jiných Plagron produktů (Alga Grow, Power Roots a Vita Race).

Složená výživa Plagron Start Up je určena pouze pro pěstování v půdě bez živin. Obsahuje totiž základní živiny NPK (3-2-3), kořenový stimulátor, přírodní růstové hormony, vitaminy, výtažky z řas nebo huminové kyseliny.

Plagron Start Up podporuje rozvoj silného kořenového systému s dostatkem vlásků, aby rostlina mohla přijímat více živin (obsahuje základní prvky výživy rostliny NPK (dusík, fosfor a draslík) a je obohaceno také o mnoho dalších stopových prvků, minerálů, vitamínů, humidových kyselin a alginátů.). Dále zvyšuje produkci chlorofylu a tak stimuluje komplexní nárůst zelené hmoty (stonky, listy). Zároveň posiluje přirozenou imunitu rostliny a připravuje ji důkladně na květové období.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte děnně s vodou v poměru 1ml/1l nebo jednou týdně 7ml/1l vody.
  • Hnojivo Plagron Start up je vhodné do všech typů půd a půdních substrátů, proto nalezne uplatnění u pěstitelů indoor i outdoor rostlin.
  •  Nekombinujte s žádnými dalšími produkty, Plagron Start Up obsahuje dostatek živin a důležitých látek
  • Zálivku spotřebujte do 24 hodin
Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.