Plagron Start Up, 500ml

Základní živiny spojené s univerzálními doplňky, to je Plagron Start Up, 500ml. Podporuje tvorbu kořenového systému, posiluje rostlinu, stimuluje růst.

Koupit

779 CZK
včetně DPH

Kód: A30135

Plagron Start Up stimuluje rozvoj kořenového systému včetně jemných vlásků. Rostlina pak přijímá efektivněji více živin. Tento unikátní přípravek dále stimuluje tvorbu chlorofylu i nárůst zelené hmoty.

Velmi užitečný je Plagron Start Up 500ml pro malé rostlinky (sazenice, klony, semenáčky) protože jim mj. posiluje přirozenou obranyschopnost rostliny. Složená výživa, resp. kombinace Plagron Alga Grow, Power Roots a Vita Race, se používá v prvních týdnech růstu.

Základní živiny jsou obohacené o kořenový stimulátor, přírodní růstové hormony, vitamíny, enzymy, humidové kyseliny, algináty a stopové prvky. Aplikuje se do zálivky. Je vyvinuto speciálně pro pěstování rostlin v půdních mixech, ideálně se substráty z řady Plagron Terra s červenou etiketou (Lightmix).

Objem 500ml. Poměr pro smíchání s vodou 1:150. Po smíchání spotřebujte zálivku do 24 hodin. Nepoužívejte pro hydro nebo coco kultivaci. Nekombinujte s jinými přípravky v prvních týdne, Start Up obsahuje všeho dostatek.