Odhlučněný ventilátor Iso-Max 250mm/1480m3/h

Odhlučněný ventilátor Iso-Max 250mm/1480m3/h

Zaboxovaný přímý potrubní ventilátor Ruck/Can Iso-Max s výkonem 1130 m3/h a přírubou 250mm. Možnost kontroly výkonu pomocí externího regulátoru.

Koupit

9 749 CZK
včetně DPH

Kód: 732501480

Zaboxovaný přímý potrubní ventilátor Ruck se zpětně zahnutými odstředivými lopatkami.

Kvalitní pozinkovaný plášť. Rychlostně regulovatelný (možnost připojení regulátoru). Zvukově izolovaný. Pro ten nejtišší chod vašeho ventilačního systému.

Iso-Max je zcela ojedinělý diagonální trubicový ventilátor, navržen tak, aby byl účinný, výkonný a tichý. Iso-Max je zvláštní typ ventilátoru, protože jde o ventilátor s integrovaný v tlumiči. Má plný kovový kryt a pro snížení hluku je přidán speciální typ pěny.

Tento vysoce účinný ventilátor má rotor, stator a dvě vrtule, které jsou schopny produkovat jednotný tok vzduchu, narozdíl od jedné vrtule, která sice vytváří proud vzduchu, ale ten může vířit. Jednotný tok vzduchu je méně v kontaktu s potrubím, tudíž neklesá tlak a je efektivnější. Can Fan vytvořil Iso-Max s tlumičem zabudovaným v jednom kovovém pouzdře, dostupný v různých verzích bez nebo s 3-rychlostním přepínačem.

Max Fan i Iso Max mají zabudovaný termospínač stejně jako držáky na zavěšení pro snadnější použití. Jeho nízká hmotnost, silný výkon a nehlučnost dělá Iso-Max nejpokročilejší volbou pro aplikaci vzduchotechniky.

Maximální provozní teplota vzduchu je 50 °C. Pro tento ventilátor doporučujeme Regulátor Dimmer s maximálním příkonem 280 W.

Specifikace ventilátoru:

Napětí: 230 V

Frekvence: 50 Hz

Max.proud: 0,9 A

Hlučnost: 30 dB

Příkon: 160 W

Maximální pracovní teplota: 50 °C

Hmotnost ventilátoru: 10,1 kg

Průměr příruby: 250 mm

Průtok vzduchu: 1480 m3/hod