Alien Hydroponics RDWC PRO Silver 4x20L

Alien Hydroponics RDWC PRO Silver 4x20L

Koupit

22 999 CZK
včetně DPH

Kód: RDWC/4/20/SVR

Alien Hydroponics je firma pocházející z Velké Británie, která se výhradně zaměřuje na vývoj těch nejlepších hydroponických systémů.

Každá jejich produktová řada je tak postavena na letech výzkumu a praktických zkušenostech v této oblasti. Používají jen ty nejkvalitnější materiály a nabízejí inovativní technologie i profesionální verze oblíbených technologií. Jednou z nich je právě jejich řada RDWC Silver Series, která patří mezi nejlepší verze tohoto systému na trhu.

Nejnovější řada RDWC systémů - Silver Series RDWC je dokonce vylepšením předchozího verze v této kategorii. Nabízí tak několik nových úprav pro maximální zvýšení efektivity na základě bohatých zkušeností s vývojem a používáním tohoto systému.

Pěstební nádoby a jejich propojení jsou vyrobené ze stříbrného materiálu, který odráží teplo. Udržet ideální teplotu roztoku je tak mnohem snazší. Propojovací hadice mají výrazně větší průměr, což umožňuje rychlejší proudění roztoku mezi nádobami. Součástí je i odolný průtokový filtr pro zachycení případných nečistot. Zvětšili také hadičku pro rozvod vzduchu pod větším tlakem a klasické vzduchovací kameny vyměnili za speciální kroužky, které propustí výrazně větší objem vzduchu. Silver Series tak nabízí velmi intenzivní okysličování kořenů.

Možnosti systému
Systémy jsou nabízeny ve dvou verzích. S klasickým objemem pěstebních nádob 20l nebo 36l pro velké rostliny. V případě nádob o objemu 36l lze vyměnit kryt za speciální se 4ma otvorama, který umožňuje pěstování 4 rostlin v jedné nádobě. To je vhodné pro předpěstování nebo plnou kultivaci více menších rostlin.

Technické specifikace Silver Series Pro RDWC 4x20L:

  • Čerpadlo: JET-STREAM SILENT 1.0 - 950 l/h - 16W
  • Rozměry:
    Min. 110x70cm (co nejblíž a bez nádrže)
    Max. 136x96cm (ideální rozměry)
  • Objem systému: 75L
  • Doporučená nádrž na doplnování vody: 100L