MotherNature CO2 Generator 5l

MotherNature CO2 Generator 5l

Generátor CO2 MotherNature je kompletní, samostatná sada navržená pro provoz v uzavřených prostředích pěstebních místností, jako jsou skleníky nebo stany. Balení bez čerpadla!

Koupit

1 599 CZK
včetně DPH

Kód: PS-CB-003

Novinka
Koupit

169 CZK
včetně DPH

Kód: 121410311

Generátor MotherNature je ideální pro rychle rostoucí plodiny s vysokým obsahem oxidu uhličitého, více než zdvojnásobuje ppm oxidu uhličitého v normální atmosféře. Dokáže zvýšit CO2 v místnosti ze 400PPM až na 800PPM!

Je prokázáno, že rostliny pěstované v prostředí s koncentrovaným CO2 rostou rychleji, daří se jim při vyšších teplotách a nesou větší, lepší plody a květy.

Čerpadlo ( NENÍ SOUČÁSTI BALENÍ ), které je připojeno k základně generátoru, je navrženo tak, aby bylo možné zapojit do časovače/relé osvětlení, protože jednotka je ideálně aktivována v souladu s vaším režimem osvětlení. Když se rozsvítí vaše světla, rozsvítí se i váš generátor CO2 - v souladu s přirozenými potřebami vaší rostliny. Během období ,,zhasnutí světel" se generátor vypne a v něm ožijí aktivní bakterie produkující CO2, které znovu nabíjejí energii.

Generátor MotherNature 5l vydrží až 6 měsíců a poskytne zvýšenou hladinu CO2 až 800 ppm na ploše 1,2m x 1,2m. K dosažení lepší učinnosti doporučujeme zakoupit vzduchové čerpadlo Hailea MINI ACO 2203, 2L/min.

POZOR: balení neobsahuje vzduchovací čerapadlo!!!