T.A. Oligo Spectrum 1l

T.A. Oligo Spectrum 1l

Koncentrované organické mikroživiny T.A. Oligo Spectrum (dříve B´Essentials, General Hydroponics). Doplněk pro pěstování v půdě i hydroponii. Objem 1 litr.

Koupit

309 CZK
včetně DPH

Kód: TCEN41003

Komplexní koncentrát mikroživin v chelátové formě. Oligo Spectrum se používá jako doplněk základní výživy rostlin. Společně s primárními živinami dotváří komplexní výživu pro ten nejoptimálnější vývoj. Chelátové prvky se uvolňují pouze tehdy, kdy jeho potřebné množství v rostlině poklesne. Chelát také udržuje stabilní hodnotu výživy a ochraňuje před nechtěným hromaděním škodlivých solí.

Když rostliny rostou rychle, absorbují mnoho prvků z roztoku, tedy destabilizují jeho pH. Čím je růst rychlejší, tím je větší tato nerovnováha. Oligo Spectrum obsahuje kromě mikroživin také pufr (tlumící látku) dobré kvality, který pomáhá stabilizovat pH. Pufr rovněž pomáhá řídit hladinu kalcia v roztoku, což je důležitý aspekt v případě tvrdé vody.

Dávkování:

  • hydroponie - 2 ml/1 l živného roztoku 
  • půda - 3 ml/1 l živného roztoku 
  • sprej na listy - 1 ml/1 l živného roztoku T.A.

Používá se jako doplněk do živných roztoků při pěstování v půdě i v hydroponii. Může být užíván k organickému pěstování. Je možné jej použít i jako sprej na listy. Oligo Spectrum se nesmí používat společně s TriPart Micro!

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.