Advanced Nutrients WSP Sensi Bloom Pro B 10kg

Advanced Nutrients WSP Sensi Bloom A+B je přáškové minerální květové hnojivo, které je jednoduché k míchání. S 23 letými zkušenostmi Advanced Nutrients přichází na český trh se Sensi Grow & Bloom Water-Soluble Powder. Jediné přáškové hnojivo, které využívá přeměnu makroživin, primární a sekundárních mikroživin, které vaše plodina potřebuje mezi oběma fázemi, aby dosáhla absolutního vrcholu svého skutečného genetického potenciálu.

Koupit

3 299 CZK
včetně DPH

Kód: 6111-57EU

Novinka

S 23 letými zkušenostmi Advanced Nutrients přichází na český trh se Sensi Grow & Bloom Water-Soluble Powder. Jediné přáškové hnojivo, které využívá každé fáze vývoje rostlin díky unikátnímmakroživinám, primárních a sekundárních mikroživin, které vaše plodina potřebuje mezi oběmi fázemi, aby dosáhla absolutního vrcholu svého skutečného genetického potenciálu.

  • Přesné poměry makro, sekundárních a mikroživin splňují nutriční potřeby vaší rostliny závislé na fázi
  • Močovina vytváří kyselé pěstební médium, které udržuje hladinu pH na stálém místě, aby se vašim plodinám dařilo
  • Speciální tři chelátové formy železa pro maximální absorpci živin

Dávkování:

  • Míchtejte v poměru 1,2kg / 10L vody
  • Pro správné výsledky rozmíchejte složku A pak B ve stejném množství
  • Nejlepších výsledků dosáhnete s vodou z reverzní osmozy nebo s destilovanou vodou
  • WSP Bloom A NPK: 10-14-26
    WSP Bloom B NPK: 17-0-6

Lze použít ve všech hydroponních i aeroponních aplikacích, v systémech s kapkovou závlahou, NFT atd., v jakékoliv půdě, a to bez ohledu na pěstební médium. Ve společnosti Advanced Nutrients v produktech nepoužívájí paclobutrazol, daminozid ani žádné jiné zakázané regulátory růstu rostlin.