Super Puff Drtička 5-dílná modrá(61mm)

Pětidílná zlatá drtička z leteckého hliníku Super Puff o průměru 61mm včetně škrabky na skaff.

Koupit

489 CZK
včetně DPH

Kód: A30659

Koupit

743 CZK
včetně DPH

Kód: GR-22-BLUE

Novinka
Koupit

4 544 CZK
včetně DPH

Kód: 1-101

Pětidílná drtička z leteckého hliníku od Firmy Super Puff, která je sesterskou odnoží mega známé holandské seedbanky Super Strains Seeds.

Hlavní tváří Super Strains Seeds je konopná legenda Zwieb, který se konopí v Holandsku věnuje už přes 30 let. Legendou se nestal pro nic za nic - právě on je ""otcem"" jednoho z nejpopulárnějších konopných strainů a sice Amnesie. Kromě té však dal vzniknout i dalším známým odrůdám jako třeba Enenemy of the State a mnoha dalším.

Kromě semínek se firma Super Strains Seeds (dříve Hy-Pro Seeds) zaměřila i na další příbuzné obory, takže výroby prvotřídních kuřáckých potřeb nesmí chybět. Pod značkou Super Puff přinášejí celou řadu kvalitních produktů, které Vám rádi nabízíme.

Tato pětidílná drtička Super Puff je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného leteckého hliníku a má průměr 6,1 cm. Pětidílná řada se vyznačuje konstrukcí s horní klikou, která umožňuje snadné mletí, řeznými zuby ve tvaru diamantu. Drtička je vybavena magnetizovaným okénkovým víkem, nylonovým třecím kroužkem pro plynulé otáčení a pylovou komorou se sítem na prosévání a škrabkou na skaff. Okénko ve víku mlýnku umožňuje sledovat proces mletí.